Apex Racing Apk Slot Car Racing 2022 Son Sürüm

 Apex Racing Apk, SBK Games tarafından geliştirilmiş bir oyundur. Bu oyun mobil platformlar için geliştirilmiş olan bir yarış oyunudur. Bu oyun oldukça başarı göstermiş bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. 

Şimdiye kadar yüz milyon indirme almış olan bu oyunun bir sürü mobil yarış oyununun ötesinde bir kitleye sahip olduğunu görmekteyiz. Bu oyunun kısa bir tanımını yaptıktan sonra şimdi tam olarak ne olduğundan bahsetmek istiyoruz.

Apex Racing Apk 2022 Tam Olarak Nedir?

   Apex Racing oyunu içerisinde bir sürü farklı mod bulunduruyor. Bunlara örnek olarak; taşıyıcı mod, sonsuz mod, zaman modu, serbest mod ve çok oyunculu mod gibi bir sürü modun bu oyun içerisinde bulunduğunu söyleyebiliriz. Bu oyunda birbirinden farklı modlarla oldukça eğlenceli zamanlar geçireceksiniz.

 Eğer yarış oyunlarına tutkunuz varsa ve araba oyunlarına meraklıysanız hemen bu oyunu indirin. Bu oyunun çok oyunculu olmasının da bu oyunu daha eğlenceli hale getirdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Çok oyunculu modunda arkadaşlarınız ve dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla yarışırsınız. 

 Oyun sadece kendisini araba seçeneklerinde ön plana çıkarmıyor, bunun yanında oyunun oynanışı ve atmosferi bakımından da bir sürü oyuncuyu hayran bıraktığını söyleyebiliriz. Oyunun oldukça gerçekçi ve grafik olarak kaliteli bir şekilde tasarlandığını görüyoruz. 

Apex Racing Apk Oyun Özellikleri Nelerdir?

Bu oyunda dört farklı kamera açısı bulunuyor ve farklı kamera açıları ile birlikte oynama seçeneği oyunu daha eğlenceli bir hale getiriyor. Arabayı isterseniz içten bakan kameradan isterseniz dıştan bakan kameradan sürebilirsiniz. Bu oyunda arabayı istediğimiz şekilde sürmemize yardımcı olduklarını görmekteyiz.

Apex Racing Sınırsız Apk İndir!!

 Bu iki kamera bakış açısının yanı sıra helikopter ve kaput bakış açılı kameralar ile birlikte de arabayı sürebiliyorsunuz. Bu oyun içerisinde oyununuzu oynarken sabah, gün batımı ve gece seçenekleri ile birlikte oyunu oynayabiliyorsunuz. 

Bununla birlikte tek yönlü veya iki yönlü trafik seçeneğinden birisi seçerek yarışmaya hemen başlayabilirsiniz. Şu anda 6 tane dili desteklemekte ve diğer birçok dilinde ileriki sürümlerde eklenmesini bekliyoruz.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir