Hay Day Apk Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

 Kullanıcılar, çeşitli mahsuller yetiştiren tarlalarla uğraşmak, ürünleri pişirmek, bitmiş ürünler yetiştirmek ve satmak zorunda kalacak ve sıkı çalışmadan kazanılan para, kendi çiftliklerini geliştirmek ve özel olarak tasarlanmış çeşitli ürün ekipmanları satın almak zorunda kalacak. Saha çalışması için.

Hay Day Oyunu Hakkında

Ek olarak, Hay Day for Android’i indiren oyuncular, çeşitli ürünler satan kendi yol kenarındaki mağazalarını kurma fırsatına sahip olacaklar. Oyun, çiftliğinizi geliştirmek için tonlarca harika olasılık, güzel grafikler ve hoş müzikler içeriyor. Düzenli olarak hayvan yetiştirmeye ve tımar etmeye katılın ve çiftliğinizden taze, doğal malzemeler kullanarak lezzetli yemekler pişirin. Bu oyunda temizlik tamamen zor değil, sadece cihaz ekranına parmağınızla dokunun ve sanal çiftçilik hayatının tadını çıkarın.

Hay Day Çiftlik Oyunu Nasıl İndirilir?

 Bu oyun, üyelerinin kişiselleştirilmiş çiftliklerini geliştirmeye devam etmeleri gereken süper bir çiftlik platformudur. Arsaya göre, kullanıcı çiftliğinin sahibi olur. Harika ve huzurlu bir yerdedir. Gürültülü ve kirli metropol bu harika yerden uzakta. Terk edilmiş binaları onararak ve işleri düzene sokarak başlamalısınız.

Oyuncular, Hay Day Apk tarım ticaretinin gelişimi ile uğraşmak zorunda kalacaklar. Hay Day’in oynanışına gelince, anlaşılmaz unsurlar olmadan son derece basit. İlk olarak, kullanıcılardan temel oynanışı anlamaları istenecektir. Oyuncuların izleyecekleri kesin bir sahnesi yok. Oyuncular hangi yöne gideceklerine kendileri karar verebilirler. Belirli mahsulleri yetiştirmeye başlayabilir veya bir balıkçılık işine başlayabilirsiniz. Geliştirme zirvedeyken, her şey bir anda yapılabilir. Toplanan kaynaklar satılabilir veya diğer katılımcılarla takas edilebilir.

HayDay Sistem Gereksinimleri 2022 

Minimum sistem gereksinimleri İşletim Sistemi: 

Windows 7 veya üstü İşlemci: 1.8 GHz çift çekirdekli veya benzeri Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Intel HD Grafikleri Önerilen Sistem Gereksinimleri İşletim Sistemi: Windows 7 veya üstü İşlemci: Intel Core i3 2.6GHz veya benzeri Bellek: 2GB RAM Ekran Kartı: Nvidia GTX 260 veya daha iyisi HayDay kaç GB? HayDay oyunları toplam 2 GB boş alan gerektirir.

Hay Day, Supercell tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çiftlik kurma ve yönetim oyunudur. Oyun, 122 farklı ülkede Android ve iOS’ta oynanabiliyor. Online bir oyun olduğu için oyunu oynamak için internet bağlantınızın olması gerekmektedir. 

Hay Day Sınırsız indirme mümkündür.

Oyunun amacı; kendi özel çiftliğinizi kurun ve oyun içinde komşularınız ve arkadaşlarınızla ticaret yapın, alışveriş yapın ve para kazanın. Oyunda iskeleyi tamir ederek açık suda balık tutabilirsiniz. Ayrıca kamyonlar ve gemiler aracılığıyla sipariş göndererek para elde edebilir ve daha seri bir şekilde seviye yükseltebilmeniz mümkündür.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir