Instagram Silinen Mesajlarını Geri Getirme Yöntemi 2023!

 Instagram, bu neslin en popüler sosyal medya uygulamalarından biridir. Silinen Instagram mesajlarını geri alma işlemi için bir yöntem bulunmaktadır. Bu yazımızda silinen mesajları geri alma nasıl yapılır? Konusu üzerinde uzun ve detaylı duracağız.

Günden güne artan milyonlarca Instagram üyesi binlerce mesaj, fotoğraf ve hikaye yayınlıyor. Instagram’ın Postlarından IGTV’ye kadar yapacak çok şeyi var. İlgi alanlarınıza göre takip edebileceğiniz çeşitli hesapları bulabileceğiniz bir sosyal medya platformudur.

Instagram Silinen Mesajları Geri Getirme 2022!

Bu yazımızda, silinen Instagram mesajları geri getirme işlemimi göstereceğiz. Instagram bir tartışma platformu olmasa da zaman zaman kapsamlı bir yazı yazacak bir konu buluyoruz. Bu genellikle birinin hikayesine yanıt olarak olur. Mesajları yanlışlıkla veya başka nedenlerle silebilirsiniz, ancak silinen Instagram mesajlarını kurtarmak mümkündür ve bunun çeşitli yolları vardır. Daha fazla sosyal medya haberleri okuyarak Instagram hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Silinen Instagram mesajları nasıl geri getirilir?  

Şimdi hemen konuya gelelim. İşte zamandan ve hacimden bağımsız olarak mesajları geri yüklemek için bazı çözümler. Silinen Instagram mesajlarını kurtarmanın çeşitli yolları olsa da, en kolay çözümle başlamanızı öneririz. Bu arada sadece silinen mesajları geri getirmekle kalmayıp Instagram silinen fotoğrafları geri yükleme işine de yaramaktadır. Silinen mesajları, dosyaları, fotoğrafları bu yöntem ile geri alabileceksiniz.

 Instagram mesajlarını Instagram verileriyle kurtarın Instagram mesajlarını sildiğinizde, akıllı telefonunuzdan kaybolurlar. Ama yine de Instagram’ın sunucularında tutuluyorlar. Böylece Instagram, Instagram’ın tüm paylaşılan verilerini doğrudan telefonunuzun belleğine indirmenize izin veren bir araç sağlar. 

 Buna mesajlar, resimler, videolar ve diğer veri türleri dahildir. Daha sonra silinen mesajları geri getirmek için bu bilgileri kullanabilirsiniz. Nasıl yapılacağını öğrenmek için verilen adımları izleyin.

Instagram silinen mesajları geri alma işlemi!

1. Adım: Instagram uygulamasını açın.

2. Adım: Şimdi, ekranın sağ üst köşesindeki Profil düğmesine tıklayın. Ardından, Ayarlar simgesini seçin.

3. Adım: Açılır kutudan “Gizlilik ve Güvenlik” veya çıkıyorsa sadece “Güvenlik”i seçin.

 Bundan sonra, “Verileri İndir” öğesini bulmak için biraz aşağı kaydırın.

4. Adım: Açılır menüden “İndirme İste”yi seçin. Sizden kimliğinizi onaylamanızı isteyecekler, bu yüzden “Tekrar giriş yap”a tıklayın ve kimlik bilgilerinizi sağlayın.

5. Adım: Son olarak, e-posta adresinizi girin. Instagram fotoğrafınızı, yorumlarınızı, profil bilgilerinizi ve diğer bilgilerinizi içeren bir dosyaya bir bağlantı gönderilecektir. İleri’yi seçin.

6. Adım: Şifrenizi tekrar girin ve “İndirme İste”yi seçin. Instagram şimdi size bu bilgileri içeren bir e-posta gönderecek. 

7. Adım: “Instagram Verileriniz” konulu bir e-posta için gelen kutunuzu kontrol edin. Bu e-postayı açın ve Verileri İndir’i seçin. Verileriniz daha sonra bir ZIP dosyası olarak deponuza indirilecektir.

8. Adım: Zip dosyasının içeriğini çıkarın.

9. Adım: “messages.json” dosyası için verileri arayın. Bir metin düzenleyici ile çalıştırın. Artık gönderdiğiniz veya aldığınız tüm Instagram mesajlarını görüntüleyebilirsiniz. Buradan istediğiniz mesajı geri yükleyebilirsiniz.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir