Instagram Toplu Takipten Çıkma 2022/Toplu Unfollow Nasıl Yapılır?

 Instagram toplu takipten çıkma veya Instagram toplu takibi bırakma programı nedir? Merak ettiklerinize yanıt veriyoruz. Bu öğretici makalemiz tam size göre.

Instagram’da toplu takipten çıkmak istiyorum diyorsanız ve aktif olmayan takipçilerinizi veya sizi takip etmeyen takipçilerinizi temizlemek istiyorsanız, Spamguard Uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz. Instagram toplu takipten çıkarma 2022 işlemini halletmek için şimdi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Instagram Toplu Unfollow Nasıl Yapılır?

Tüm bu anlattıklarımızla birlikte, belirli kullanıcıları neden takip etmeyi bıraktığımızı ve böyle bir aracın toplu takipten çıkarmalar yapmak için neden önemli olduğunu bilmekte fayda var.

Toplu takipten çıkarma uygulaması ve her zamankinden daha kolay hale getiren en iyi üçüncü taraf büyüme hizmetlerinden ikisi ile ilgili kepçeyi bilmek istiyorsanız, okumaya devam edin. 

Özelliklerinden biri olarak takip etmeyi bırakma özelliğine sahip bir üçüncü taraf hizmeti kullandığınızda, etkin olmayan veya sizi takip etmeyen kullanıcıları otomatik takipten çıkma sistemde yalnızca birkaç tıklama alacağından emin olun.

 Hatta birisinin sizi takip etmesi için kabul edeceğiniz süre için bile ayarlayabilir ve o süre içinde bizi takip etmeyenleri otomatik olarak çıkarma işlemine izin verebilirsiniz. 

 Bu sistemleri kullanarak platformda büyürken takipçi/takip oranınızın doğal görünmesini sağlayabileceğinizi biliyor muydunuz?

Ayrıca, kazanılan tüm yeni takipçilerin Instagram profilinizle gerçekten ilgilendiğinden emin olabilirsiniz

Instagram’da toplu takibi nasıl bırakacağınızı öğrenmek istiyorsanız, Spamguard App gerçekten harika bir seçenektir, çünkü Instagram’ınızı temizlemenize ve spam içerikli tüm etkinlikleri engellemenize yardımcı olabilecek çevrimiçi bir hizmettir.

Spam hesapları ortadan kaldırmaya yardımcı olabilecek ve karşılığında sizi takip etmeyen insanlardan da kurtulabilecek, Instagram için son derece etkili bir temizleyicidir.

Spamguard Uygulaması İle Toplu Unfollow Yapın!

İstenmeyen takipçilerin yanı sıra yorumları da kolayca engelleyebilmeniz için bir istenmeyen posta önleyici monitöre sahipti

Spamguard uygulaması hakkında sevdiğimiz şeylerden biri, Instagram profiliniz söz konusu olduğunda ihtiyaçlarınızın neler olduğunu ve bunları en iyi nasıl karşılayabileceklerini bulabilmeleri için başlangıçta yapabileceğiniz ücretsiz bir analize sahip olmalarıdır.

İçeriğinizle etkileşime girmeyen ticari hesaplardan, botlardan ve takipçilerden hesabınızı temizlemeyi gerçekten kolaylaştıracaklar.

Sonuç olarak, etkileşimi kolayca artırabilir ve profilinize ulaşabilir ve gönderinizin Instagram önerilerine girme şansını artırabilirsiniz

Spamguard uygulamasına göz at.

Ayrıca, organik büyümenizin en iyi nereye yerleştirileceğini belirleyebilmeleri için ayrıntılı bir kitle analizi ile size yardımcı olabilirler.

Neden Instagram Toplu Takipten Çıkarma Yapılır?

Instagram’daki kullanıcılar, sayfanıza ne koyduğunuza ve kimleri takip ettiğinize ve/veya sizi kaç kullanıcının takip ettiğine ve kaç kişiyi takip ettiğinize bağlı olarak değerlendirmede bulunabilirler. 

Çok fazla kişiyi takip ediyorsanız, bu bir spam gönderici olduğunuzun, otomasyon araçlarını nasıl kullanacağınızı anlamadığınızın veya profil kanalınızın o kadar kötü olduğunu ve insanların sizi takip etmek istemediğinin bir işareti olarak kabul edilebilir. 

Sizi takip eden daha fazla kişiyi takip etmek (sayılardaki eşitsizlik), insanların hesabınızla ilgili bir şeylerin doğru olmadığını düşünmesine neden olur.

Başkalarına şüpheli görünüyorsa Instagram’ınızı büyütemezsiniz, bu yüzden Instagram’da toplu takibi nasıl bırakacağınızı bulmanız gerekiyor.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir