Yürüyerek Para Kazanma! Sweetcoin ile para kazanmak 2023

 Sweetcoin ile yürüme ve para kazanma fikrini ilk duyduğumuzda kulağa gerçekçi bir terim gibi gelmemiştir öyle değil mi? Bu özelliği öğrenen kişiler dolandırıcılık ve sahtecilik ihtimalini düşünecekler, evet düşünme konusunda haklılar tabii ki. Sweetcoin para çekme işlemi bahsedilenlerin aksine çok zor değildir.

Ancak bu sistemin sağlığa yapılan bir yatırım olduğunu unutmamaları gerekiyor, yapımcının sağlık alanında yaptığı bağış gibi de düşünülebilir aslında. Bu uygulama sayesinde birçok yabancı çalışırken, okula giderken veya sabah sporlarına katılırken ek gelir elde ediyor. Kulağa harika geliyor. Aşağıdan Sweetcoin apk şeklinde indirmeniz mümkün!

 Bu uygulamayı size tanıtmaya karar verdim çünkü bu uygulamanın Türkiye’de çalışmasını ve bu parayı kazanmamıza izin vermesini istiyorum.

Sweetcoin ile yürüyerek para kazanabilir miyim?

 Evet arkadaşlar yukarıda da bahsettiğim gibi para kazanmak için yürümekte bir sakınca yoktur. Bu yöntem sayesinde birçok kişi yurtdışında para kazanıyor. Ülkemizde bu uygulama sayesinde biraz para kazanabiliyoruz. Sweetcoin hesaplama hakkında daha fazla bilgi edinmeye unutmayın.

Çoğu insan yöntemi açıklarken güven sorunu yaşar. Güven konusunda dikkatli olmak iyi bir davranıştır. Ancak bu uygulama sizden Tc kimlik numaranız veya banka hesabınız gibi özel bilgilerinize erişmenizi istemez. Hiçbir şey güvenliğinizi tehlikeye atamaz. Sweetcoin adım sayar uygulamasını aşağıdan indir ve başla!

 Bulunduğunuz yerden başka bir yere giderek para kazanmaya devam edebilirsiniz. Uygulamanın amacı sağlıklı kalmak ve para kazanmaktır. Bu paralar, insanların sağlıkları söz konusu olduğunda aktif kaldığını düşünen bir sistemdir. 

Sweetcoin İle Nasıl Para Kazanılır?

 Sweetcoin, yürüyerek para kazandıran uygulamalardan sadece bir tanesi. Para kazanmak için yürümek, para kazanmak için müzik dinlemek gibi birçok kazanç uygulaması var. Biriktirdiğiniz Sweetcoin birimlerini Sweetcoin listeleyen borsalarda bulabilirsiniz. Şuan Sweetcoin Binance borsasında listelenmeye başladı bile.

Tercih ettiğim uygulama Sweetcoin uygulaması. Çünkü gerçekten ödemesi gerekiyor. Para kazanmak mümkündür. Birçok dolandırıcılık amacıyla oluşturulmuş ve vatandaşların kişisel bilgilerine erişim sağlayan birçok uygulama bulunmaktadır. Bu uygulama, düzenli ödemelerle bir yerden bir yere seyahat ederken para kazanıyor. 

Sweetcoin uygulaması özellikleri nelerdir?

– Güvenilirlik açısından muhteşemdir.

– Düzenli ödeme seçenekleri vardır.

– Rakiplerinden daha fazla puan ve para sunar.

 Karantinadan kaynaklanan nedenlerden dolayı şu sıralar dışarıda yürümeyi çok özlüyoruz. Karantina kalktıktan sonra gezebilmemiz ve yürüyüşe çıkmakız gerekiyor. Örneğin bir fırına, markete gittiğimizde cihazın arka planında bu uygulamayı açtığımızda attığımız adımlar için puan yani para kazanıyoruz.

Sweetcoin ödeme yapıyor mu? Sweetcoin Ödeme nasıl Alınır?

SweetCoin, bir adım attığınızda size metre başına bazı puanlar verir. Puanlama sistemi için bir uygulama. Kazandığınız puanlar, yürüdüğünüz mesafe, attığınız adım sayısı kadardır. Ödeme eşiğine ulaştığınızda bu puanlar birikir ve size iki farklı ödeme yöntemi sunar. Bu ödeme yöntemleri;

-Kazanılan puanlar karşılığında hediye çeki

-Kazanılan puanları kripto varlık olarak nakit olarak çekme

Sweetcoin uygulaması üzerinden kazanılan puanlar karşılığında o puan sayısına denk bir şekilde sizlere hediye çeki vermektedir. Bu tamamen sizin seçiminize kalmıştır. Hediye puanlarınızı E-ticaret siteleri üzerinden alınan kodları yazarak kazandığınız puanlarla bir şeyler alabilirsiniz. Sweetcoin para çekme işlemi aşırı basittir.

Eğer hediye çeki olarak değil de, benim daha çok; biraz nakit paraya ihtiyacım var şeklinde düşünüyorsanız bu hiç sorun değil. Günümüzde yaygınlaşan kripto para birimlerinden biri olan Sweetcoin kriptosuna aktarım yapabilirsiniz vb. 

Kazandığınız coinleri kripto pazarında türk lirası veya dolar cinsinden satarak nakit para birimlerine dönüştürme yapabilir ve banka hesabınıza yollayabilirsiniz. Kısacası yürüyerek para kazanma uygulaması, kazandığını hediye çeki veya nakit olarak al. Sistemi kısaca bu şekilde işliyor.

SweetCoin İle Yürüyerek Ne Kadar Kazanırım?

Sweetcoin ile adım atarak para kazanmanın nasıl mümkün olduğunu ve güvenilir olduğunu sizlere açıkladım. Para alma meselesine gelince ise hiç bir sıkıntı görmeyeceğinizi söylemiştik. Şimdi gelelim, yürüyerek ne kadar kazanırım? Sorusuna.

Günde ortalama 10.000 adım saydıran bir kullanıcı ortalama 6 Sweetcoin kazanmış sayılır. 6 Sweetcoinin ise şuanda 3-4 dolar değerinde olduğunu söyleyebilirim. Günümüz kuru ile ortalama bir hesap yaparsak şu sonuç ile karşılaşırız. Günde ortalama 10.000 adım saydıran bir birey günde 3-4 dolar para yani 30-45 Türk Lirası şeklinde düzenli ve pasif bir gelir kazanmış oluyor.

SweetCoin Apk Nasıl İndirilir?

Uygulama sayesinde yürüyerek para kazanma işlemini hayata geçirmek; indirmek ve kayıt olmak çok basit bir olaydır. Akıllı telefon sahipleri bu uygulamayı hemen aşağıdan indirip, kullanmak için ilk adımı atmaya başlayabilir.

2021 İnternetten Para Kazanma Herkes Yapabilir! Hemen öğrenmek için tıklayınız.

Sweatcoin uygulamasının şu anda kullanıcıları olumsuz etkileyen bazı özellikleri bulunur. Örneğin günlük 5 adet Sweatcoin kazanılması sınırının bulunması, teknolojik ürünler satın almak için çok fazla para ve uzun süre beklenilmesi gerektiği, telefonun bataryasının kötü olumsuzluklar, sağlıklı olmak için başlanan bu uygulamanın çelişki haline gelmesi gibi sıkıntılar yaşanabiliyor. 

Bütün bunlar Sweatcoin uygulamasının geleceğini olumsuz etkileyebilir. Ancak 2022 yılında kripto para borsalarına başlaması, Sweatcoin üye miktarının artmasını sağlayacaktır. Çünkü kazanılan Sweatcoin’ler bundan böyle çok fazla alanda kullanılabilir hale gelecek. 

Beklenilen yükselmeler ve yeni eklenen yeniliklerle beraber Sweatcoin geleceği hakkında daha çok üyeye erişme hedefinde olduğu ve daha kullanışlı bir uygulama haline gelmeyi amaçladığı gözlemleniyor.

Borsalardan Sweatcoin Nasıl Satın Alınır?

Henüz borsalarda listelenmeyen Sweatcoin elde etmek için uygulamayı cep telefonunuza ya da akıllı saatinize yüklemeniz gerekiyor. Android ve IOS sistemlerde çalışan Sweatcoin uygulamasını, saatlere entegre edebilirsiniz. 

Uygulamayı yükledikten sonra adınızı, soyadınızı, e-mail adresinizi ve cep telefonu bilgilerini girmeniz gerekir. Ardından GSM’i açarak uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. GSM açılmasının sebebi uygulamanın hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olan bütün atılan adımlarınızı saymayı amaçlamış olmasıdır. Bununla beraber Sweetcoin para çekme şartlarında da sizler için bahsettik.

Ayrıca Sweetcoin uygulamanın %5 komisyon ödemesi bulunmaktadır.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir